makale2

Gtatürk Projesi Oluşturalım – PASTheme Ultra Hataları Hakkında

Piyasada Gtatürkün açığını kapatmaya çaba gösteren bir kaç platform bildiğiniz gibi mevcut. Ancak platform demiyelim ve direk smfcikler olarak adlandıralım. Gelişim sürecinin hiç bir şekilde olmadığı, site kirliliği olarak gördüğüm bu platformlara alternatif ve gelişmeye geliştirilmeye daha çok müsait bir ortam hazırlayabiliriz.

Sadece samp’ı ele almak yerine Gtatürk’ün yokluğunda Gta Türkiye Resmi platformu olma yolunda ilerleyebiliriz. Bunun için yüksek bir çaba gerektiğinin farkındayım. Tabi bazılarınız bu konuyu direk olumsuz bile düşünmüş olabilir. Okadar da kasmayalım birbirimizi, yeni bir forum sistemi yep yeni bir yazılım ile platformumuzu gözler önüne serebiliriz. Tabi bunun için güzel bir ekibe ihtiyaç duyuyorum. Eğer bu proje hakkında bilgi edinmek istiyor yada projenin başlamasına katkı sağlamak istiyorsanız, aşağıdan yorum olarak belirtmeniz, Beni desteklediğinizi gösterir. Bu konuda yanımda olduğunuzu görmüş olurum.


PASTheme Ultra Hataları

Kurulum esnasında bir hata aldığınızı biliyorum. Bunu düzeltmek çok kolay ama hiç bir şekilde elimi sürmediğimi size iletmem gerekiyor. Çünkü bazı insanlar aç gözlü gibidir. Projeyi görünce çok sevinmiştir ama hiç bir şekilde teşekkür etme projeye destek verecek hiç bir kelime sarf etmemesi. Beni oldukça üzüyor. Bu yüzden PASTheme Ultra’nın bu sorununu düzeltmeme gereği duyuyorum. 1250 indirmede bir kişiden teşekkür sesi çıkması inanın tuhaf geliyor.

Hayır zorla yorum yapmadan dosya indirememesi için kod giricem, yapmak istemiyorum. Açık kaynak felsefesini çiğnemek istemiyorum. Emeğe saygı

Tags: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Bülteni

Copyright 2017 - Senem Ajans LTD ŞTİ

Pin It on Pinterest