Yunus SENEM

2015 Yılından Bu Yana Sürekli Geliştirdiğim Dallarda Hazırladığım, Projeleri Sizlere Sunuyorum. Halen Sürdürülmekte Ve Geliştirilmekte Olan Bu Projeler 2015 Yılından Bu Yana Geliştirilmektedir.

Ben Kimim?

1993 Ankara doğumluyum, ilk öğretimi Ankara ve Antalya da bölüştüre, bölüştüre bitirdim. Ardından liseyi Ankara da bitirdim ve şuanda açıkdan devam ediyorum. Her zaman web tasarım işlerini sevmişimdir. Ancak oyundan zaman bulamadığım için bu tür işlere geç kaldım diğebilirim. Aslında kalmadımda 24 yaşındayım ve Web Tasarım konusunda kendimi sürekli geliştirmeyi başarıyorum. Yaklaşık 2014'den beri öğreniyorum, 2015'den beride projeler oluşturuyorum. Bu güne kadar yaptığım projeleri ve çalışmalarımı aşağıda görebilirsiniz.
Zaman su gibi geçiyor ve geçmiş zamanda yaptığım bazı hataları düzeltmeye çabalıyorum. 2008 yılında bilgisayar sahibi oldum ve zamanımı sürekli oyun oynayarak geçirdim. O sıralarda bir çok web sitesinde oldum ve görev aldım. Ancak zaman geçtikce bu web sitelerinin bu kadar popüler olacağını bilemezdim. Keşke oyun oynamakdan kafamı kaldırıp web tasarıma önem vermiş olsaydım. Ozamanlar hevesim vardı ama dediğim gibi oyun oynamak varken ne gerek vardı ki?

Bazı günler bu durumu düşünür hayatımın en büyük yanlışını ozaman yaptığımı hatırlarım. Bugün ise bu durumu düzeltip kendimi geliştirmeye ve gelişmeye adadım. Öncelerde kişisel kullanım için geliştirmeler yapsamda artık kendimi açık kaynak geliştiricilerine kaptırdım. Sanırsam bende bu felsefeye kapıldım.

Bir İnsanın Hayatı İyi Bir Eğitimle Tamamen Değişebilir

Bu sözü değerli youtuber, Afgan RASULOV'dan duymuştum. Aslında ben o gün tasarımcı olmaya karar verdim diğebilirim. Şimdi bende iyi bir eğitimle hayatımı tamamen değiştirmeye her gecen gün devam ediyorum. Web tasarımcılar platformlarında oldukça vakit geçiriyorum ve makale yazmayı çok seviyorum. Ancak çok engellendim, insanlar yaptığınız çabanın boşa olduğunu ve gereksiz olduğunu iletince. Gerilemeye sebep oluyorsunuz. Bu yüzden uzun bir zaman blog piyasasından uzaklaşmıştım. Şimdi geri dönüyorum ve bu site üzerinden insanlara bildiğimi öğrendiğimi ve hayata dair paylaşımlarımı iletmek istiyorum.

Get Uikit

PHP

Laravel5

HTML5 && CSS3

Inkscape

Gimp

Linux

Javascript

Haber Bülteni

Copyright 2017 - Senem Ajans LTD ŞTİ

Pin It on Pinterest