Karakter Başvurusu

PASTheme PRO, karakter başvuru sayfası. Yoğun istek üzerine “Dinamik” hale getirilmiştir. Ne demek istiyorsunuz diğe soracak olursanız. Artık soruları veri tabanından rastgele şekilde kullanıcının karşısına çıkartıyor. Böylelikle spawn başvuruları bir nebze engellemiş sayılıyorsunuz. Soruların zorluk seviyeleri tabi ki yönetim ekibine kalmış bir şey. Ancak sorular 4 şıklı olmak zorunda. 

Soruların doğru cevaplanması halinde sistem kullanıcıyı başvuru sayfasına aktarır ve karakter bilgilerini girmesini ister.
Bu süreçte kullanıcı beklemeye başlar. Yönetim ise Menü/PASTheme Yönetim/Karakter Başvurusu sayfasından onaylama veya red işlemini gerçekleştirebilir. En önemlisi türkçe karakter ile başvuru yapılan yada başvuru şartını beğenmediği kullanıcının bilgilerini değiştirebilir. Onay aşamasında yada red işleminde başvuru yapan kişiye Forumda ID 2 kullanıcısından otomatik PM gönderilir ve bilgilendirme yapılır.

Eğer kullanıcının hali hazırda 2 karakteri bulunuyorsa 3’üncü karakter için marketten 3’üncü slot ürününü satın alması gerekir. Kişi premium hesaba geçmediği takdir de. 3’üncü karakterini açamaz.

Tags: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Bülteni

Copyright 2017 - Senem Ajans LTD ŞTİ

Pin It on Pinterest