Rahat ve İşlevsel Menü

Her sitenin en çok kullanılan alanı bariz bir şekilde menü olmuştur. Bu menü kullanıcının tüm isteklerini karşılayacak cinste olmalıdır ki kullanıcı nereye giderse, menü de oraya gitsin.

Sağladığı Kolaylıklar

Yüzeysel gelişmeler barındırılmayabilir.

Menü İçerik Açıklaması
#Admin Panelden Yönetilen Menü Bütün menüler olmasada yönetimin daha sonradan kullanıcılarına yada ekibine kolay erişlebilmesi için bir menü açması gerekebilir. Bunun için Menü/Pastheme Yönetim
#Bildiri Sistemi Yeni bir mesaj geldiği sırada hem modal, hemde menü de bildirim etiketi ile karşılaşırsınız. Böylelikle gelen kutusunu daha rahat yönetebilirsiniz.
#Navbar Mesaj Kutusu Aynı zaman da mesaj kutunuza düşen iletiler navbar da belirir ve kimin size mesaj gönderdiğini çabuk bir şekilde görebilirsiniz.
#Sepet Sistemi Sistemin market işlevi sepet ile çalışmaktadır. Daha güvenilir ve işlevsellik anlamın da bu durum kullanılmıştır. Markette kullanıcı ilk olarak ürününü sepete atar ve toplu bir şekil de alışverişini tamamlar. Sepet de unutulan ürünler kullanıcıya bildiri şeklin de gösterilir.
#Kısa Yollar Avatara basıldığın da kısa yola ataması yapılır ve kullanıcının hızlı hareket etmesi için kolaylık sağlanır.
#Kapak Fotoğraf Linki PASTheme Pro kapak fotoğrafı sistemi kullanır ve kullanıcılar istedikleri fotoğrafları sergileyebilir. Yüklemek için kısa url bulunur.

Tags: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Bülteni

Copyright 2017 - Senem Ajans LTD ŞTİ

Pin It on Pinterest