Satış & İade Sözleşmesi

İşbu sözleşme Müşteri’nin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet yazılımlarının PASTheme tarafından hazırlanması ve yayımlanması hizmetini kapsamaktadır.

Madde 1 -> Müşterinin Yükümlülükleri

 1. Müşteri, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dökümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. Müşteri’nin gerekli dökümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden PASTheme sorumlu tutulamaz. İlk yayımda yerleştirilen genel içerik dışındaki yazı ve resim girişleri müşteri tarafından yapılacaktır.
 2. Müşteri, PASTheme tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının PASTheme ‘a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.
 3. Müşteri, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, PASTheme ‘ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.
 4. Müşteri, web sitesi güncelleme şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Güncelleme şifreleri teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçünü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlardan PASTheme sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların veritabanında yol açtığı hatalardan veya hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan PASTheme sorumlu tutulamaz.
 5. Müşteri yapım aşamasında üzerinde çalışılan tasarımı bütün olarak değiştirme talebinde bulunduğunda, sözleşme tutarının %30’u kadar, belirli kısımlarının değiştirilmesi konusunda % 15’i kadar fark ödeyeceğini kabul eder.

Madde 2 -> PASTheme Yükümlülükleri

 1. PASTheme, Müşteri’nin tanıtım ve reklam için ihtiyaç duyduğu yazılımları (web tasarımı) hazırlamakla ve sözleşme geçerlilik süresince yayımlamakla yükümlüdür.
 2. PASTheme, Müşteri’ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları 6-48 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür. Veritabanı kodlarındaki ve animasyonlardaki düzeltmeler 7 gün içinde yapılacaktır. PASTheme tarafından oluşan hatalardan kaynaklı düzeltmeler için ücret talep edilmeyecektir.
 3. PASTheme, Müşteri tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme dahil edeceğini beyan eder.
 4. PASTheme, sözleşme geçerliliğini koruduğu sürece sitenin arama motorlarındaki pozisyonunu izlemekle yükümlü değildir. Arama motorlarının kriterlerindeki değişimler ve gelişmeler konularındaki yapılan ek çalışmalardan ayrıca ek ücret talep edilecektir.
 5. PASTheme, Müşteri tarafından talep edilmesi durumunda bütün şifreleri teslim edecektir.
 6. PASTheme, web arama motorlarındaki sonuçlar ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmeyecektir. Bu konu ile alakalı olarak Arama Motoru Optimizasyonu ile alakalı hizmet anlaşması yapılabilecektir.
 7. PASTheme, herhangi bir sorun nedeniyle web sitenin çökmesi durumunda web sitesini ilk formatında yeniden yayıma sokacak (PHP sistemlerde içeriksiz şekilde), bunun için herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

Madde 3 -> Hizmet Süresi Ve İade İşlemleri

 1. Ödemelerin yapılmaması durumunda, PASTheme taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.
 2. Bahsi geçen web sitelerinin şayet barındırıldığı alan PASTheme sunucularında değilse. Dosyaların dağıtılma riskine karşın geri iadesi mümkün değildir.
 3. Yukarıda bahsedilen durumun dosyayı almadan gerçekleştiği takdirde geçerliliği yoktur. Ürün iadesi istenilebilir.

Madde 4 -> Ultra PRO Versiyonu İçin

 1. Alışveriş sağlandığı göze alınırsa, Ultra PRO versiyonunun sitenizde ve bizim panellerimizde aktif olması 3 günü bulabilir.
 2. Ultra admin paneli PASTheme sunucularında barındırılmaktadır. Bu konu ile ilgili bir anlaşma gerçekleştirilemez.
 3. Güncelleme durumları için müşterinin web sitesinin cpanel bilgileri ve ftp bilgileri her daim sistemde bulunması gerekmektedir.
 4. Ultra 3 çeşit ödeme gününe sahiptir. Anlaşma gereği bahse geçen ürünün ödemesi yapılmadığı takdirde. Sunucular tarafımızca durdurulabilir.
 5. Alınan bu ürün sadece tek bir web sitesi için geçerlidir. Farklı bir alan adı ile kullanılası yasaktır. Bu durumda PASTheme dosyalarınızı havuza atabilir yada sitenizi beklemeye alabilir.

 

Haber Bülteni

Copyright 2017 - Senem Ajans LTD ŞTİ

Pin It on Pinterest