Web Sitemin Yeniliği ve PASTheme Ultra Pro

“Merhaba Değerli Takipçilerim” uzun zamandır bir hayli yoğun bir tempoda hayatımı devam ettiriyordum. Neyse ki bu günlerde, boşa çıkmayı başardığımı düşünüyorum ve PASTheme sitesine tekrar yoğunlaşmaya karar veriyorum. Web sitem yoğun bir değişimden geçti sizin de fark ettiğiniz gibi. Who Am I adlı projemde devam ediyorum, ancak normal çalışmalarımdan iki tarafıda kontrol etmek bir hayli güçleşiyor. Şimdi ben kendimi PASTheme için Ultra Pro versiyonuna adamak istiyorum. Bundan size bahsetmeden önce ilk olarak PAStheme da neler değişti onlardan bir bahsedelim.

SMF Forumu Kapattım

Bu projede bana en  çok yardımcı olacak olan yerin, kuşkusuz forum olacağını biliyordum, ancak kullanıcıların bana telefon ve sosyal medya ile ulaşması neticesinde, bu kavramda bir başarıya imza atabilmiş sayılmıyorum maalesef. Bu yüzden forumu tamamiyle kaldırarak, siteme answer plugini getirmeyi uygun gördüm. Buradan da tüm takipçilerime sesleniyorum. En ufak sorunlarınızda lütfen buradan destek isteyin, aksi takdirde artık sosyal medya ve telefondan yardım sağlamayacağım.

Marketi Geliştiricem

Normalde sadece PASTheme SMF sürümü için marketi kullanıyordum. Bundan sonra Ultra PRO dahil Prestashop, WordPress plugin – tema, Grafik Tasarımları ve Developer kullanıcıları için özel tasarladığım “T-shirt , Ajanda , Kalem” gibi materyallerinde satışını gerçekleştiricem. Tabi ki ön planda eklentiler ve temalar olacak.

Kendi Web Sitem Artık

yunussenem.com nedense uğraşmadığım sitelerim den bir tanesi, sadece domain hakkının bende olmasından dolayı bu siteyi aktif bırakıyorum. Tabi ki bu sitede artık olmadığı belirten bir yazı ile karşılaşacaksınız onuda söyleyim de. Genel olarak PASTheme benim artık kişisel blogumuda içerecektir.

Ultra PRO Nedir?

Biliyorsunuz PASTheme SMF PRO oldukça rağbet görmüştür. Ancak fiyatı konusunda kullanıcılar çok fazla şikayet ettiklerini biliyorum. Ancak bir çok projeye bu sistem verildiği için ücretlendirmede düşüklük sağlayamıyorum. Ultra PRO da ise sistem tamamiyle yenilenecek ve sizleri bekleyecek. Yönetim paneli bizim sunucularımız da olması çok içten bir davranış olmayabilir. Ancak benim bu konudaki tavrım bu şekilde olacaktır. Ultra Pro eklenti ve tema sistemine uyumlu olması beklenen bir yazılım olacak. Tekrar sizinde alıştığınız SMF sürümünde olacağı için ayrı bir yanlızlık çekmeyeceksiniz. Ancak bu sistemin proya nazaran eklentileri ilk geldiğinde daha az olacak. Bunlardan bir tanesi hava durumu, isteyen sistemine dahil edebilecek. Yada haritalar ve mağaza gibi. Extra eklenti sistemi olacak tabi ki, bunun için mağadan satın almanız gerekecek. Şöyle bir şey var zaten. PASTheme Ultra için sizlere özel sayfalar oluşacak. Buradan web sitenizi yönetebilecek yeni eklentileri buradan kurabileceksiniz. Proya nazaran daha katı kuralları olan bir sistem ile karşılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Temalar Gelecekmi?

SMF için bilmiyorum ancak, wordpress için free template geliştirebilirim, yada geliştirilmiş bir şeyi konu dahilinde ve kaynak vererek sizlere sunabilirim. Tabi ki bahsi geçen temanın ücretsiz olması kaydı ile gerçekleştirebilirim.

Benim söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar. İlerleyen zamanlarda sistem iyice oturacak. Benimle mail yada bu konu altından yorum atarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Tags:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Bülteni

Copyright 2017 - Senem Ajans LTD ŞTİ

Pin It on Pinterest